Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Болить спина? Масажуйте палець!

Болить спина? Масажуйте палець!

Болить спина чи підвищився тиск? Достатньо помасажувати палець. У східній медицині таку процедуру роблять металевими масажерами. Такі прилади є різних розмірів. Тому ними зручно користуватися в будь-який час і в будь-якому місці.

ІРИНА ГРИЧУК, лікар-методист Центру здоров’я:

«Масаж мізинця сприятливий при захворюваннях серцево-судинної системи, безіменний – при захворюваннях хребта, ендокринної системи, середній палець зв’язаний з кровообігом головного мозку, можна підняти чи знизити артеріальний тиск і вказівний пальчик зв’язаний у нас з роботою товстого кишечника, йде краще виведення токсинів і в легенях покращення обмінних процесів».

Поширеною на Сході, а також суттєво помічною, каже Ірина Гричук, є насінна терапія. У лікуванні застосовують насіння пшениці, льону, перцю, кукурудзи, гречки тощо. Кілька насінин прикладають до суглобів, які відповідають за ту чи іншу частину тіла.

ІРИНА ГРИЧУК, лікар-методист Центру здоровя:

«Це на пальчику проекція зап’ястного суглоба. І наше тіло має відповідне тепло і вологість. Відчуваючи це тепло і вологість, це зерно активізується. Воно думає, що воно попало в сприятливі умови, що воно буде проростати. Але воно виділяє свою енергію і ця енергія йде на роботу нашого організму і покращує обмінні процеси, знімає запальні процеси».

Оздоровлює східна медицина ще мінералами, каменями. Останні використовують в окремому напрямку медицини – стоун-терапії. А мінералами навіть знімають вроки. Проте такі процедури є супровідними до основного, традиційного лікування, наголошують практики. Самостійно застосовувати східну медицину не рекомендується.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top