Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі провели сесію просто неба

В Тернополі провели сесію просто неба

Голосування просто неба. Міська рада, у неділю, провела позачергову сесію на Театральному майдані. Збирались лише для того, щоб прийняти звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо незмінності євроінтеграційного курсу України.

Сергій Надал, міський голова Тернополя:

«Дане звернення, яке було прийняте сьогодні, буде направлено всім керівникам країн Європейського Союзу, також керівникам держави. Далі я сподіваюсь, що буде громада міста діяти тими законними засобами, які дають можливість громадського тиску на керівництво держави, звичайно, міська рада буде підтримувати тернополян у їхніх прагненнях».

Прийшли на засідання 47 депутатів. Представники Партії Регіонів захід проігнорували. Участь у сесії, незважаючи на погану погоду, взяло і чимало пересічних тернополян.

Попри те, що Помаранчева революція не виправдала усіх сподівань, люди вірять, що українці досягнуть мети, якщо будуть разом. Кажуть: народ має захищати себе сам, бо за нас цього ніхто не зробить.

Опитування:

 «Ми за Асоціацію в Євросоюз».

«То є таке дуже життєво важливе питання і через те ми вирішили сюди вийти, бо ми вважаємо, що досить вже нашій владі над нами знущатися. Вже ми їм все прощали-прощали, а тепер баста».

«Щоб наші діти краще жили».

«Боротися за краще майбутнє нашої держави і відстоювати свої позиції»

 «Захищати своє життя і життя своїх дітей, внуків і правнуків, щоб вони не мучились в минулім часі».

«Боротися за те, що ми хочемо, а не сидіти на дивані».

«Хай вони тепер бачать, що Україна ще не вмерла і що ми іще живі».

Закінчилась відкрита сесія міської ради народним віче, де кожен охочий міг виступити. В основному, цим правом скористалися політики та представники молодіжних організацій.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top