Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Дерев’яні ящики з піском з’явилися у Тернополі

Дерев’яні ящики з піском з’явилися у Тернополі

Дерев’яні зелені ящики – це контейнери для технічних сумішей, якими посипатимуть тернопільські вулиці взимку. В управлінні житлово-комунального господарства міськради пояснюють: такі скриньки є альтернативою непривабливим купам піску – і охайніше, і зручніше для двірників.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міськради:

«Загальна потреба – приблизно 194 таких ящики. На даний час зроблено 30 ящиків, 12 вже розставлено в Центрі. В подальшому будемо ставити на Дружбі, в інших мікрорайонах, і будемо дивитися: якщо треба буде більше, то зробимо більше».

Схожі контейнери, кажуть в управлінні, вже давно використовують у Європі.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міськради:

«Якщо ви поїдете в Польщу, поїдете в Німеччину, ви побачите аналогічні скриньки. Вони зроблені в різних видах. Вони зроблені з пластмаси, з дерева, з заліза. Але саме такі скриньки, вони розставлені в спеціальних точках по місту».

Як зазначає Олег Соколовський, скрині виготовляють зі зрізаних у місті старих дерев. До слова, в управлінні житлово-комунального господарства сподіваються, що городяни з повагою поставляться до чужої праці та не нищитимуть контейнери. Проте, як виявили журналісти телеканалу ІНТБ, один з ящиків на Театральній площі вже розмалювали графіті.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top