Ви знаходитесь: Головна / Новини / За межі Тернополя – тільки з увімкненими фарами

За межі Тернополя – тільки з увімкненими фарами

За межі Тернополя – тільки з увімкненими фарами. Нагадаємо, з 1 жовтня по 1 травня автомобілісти зобов’язані їздити з увімкненим ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями не лише в темну пору доби, а й вдень. Більш як за місяць за недотримання цього правила автоінспектори упіймали півтора десятка водіїв.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи Управління ДАІ у Тернопільській області:

«Є зафіксовано нами 15 фактів, а саме складено 15 адміністративних протоколів на водіїв, які ігнорували даним вимогам до  правил дорожнього руху. За дане порушення відповідно до статті 122 Кодексу про адміністративні правопорушення на водія накладається штраф від 425 до 510 гривень».

Як запевняє Василь Барановський, основне завдання ДАІ не оштрафувати, а попередити водія про необхідність дотримання правил дорожнього руху. На увімкнене світло автоматично реагують не тільки ті, хто за кермом, а й пішоходи.

 Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи Управління ДАІ у Тернопільській області:

 «Все ж таки Державтоінспекцією основний акцент ставиться на попередження та профілактику даного порушення. Коли транспортний засіб їде з увімкненим світлом фар – це, відповідно, водіїв та інших учасників дорожнього руху привертає увагу. Навіть той самий пішохід бачить, що рухається транспортний засіб. Не перебігає вулиці у невстановлених місцях, а все ж здійснюють рух по пішохідних переходах».

Як довело наше спостереження, цієї норми тернопільські водії дотримуються не тільки за межами Тернополя, а й у самому обласному центрі. У цьому пересвідчились кореспондент «ІНТБ». На момент зйомки більшість транспорту на дорогах міста їздили з увімкненими фарами.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top