Ви знаходитесь: Головна / Новини / На головний Євромайдан вже поїхало більше сотні тернополян

На головний Євромайдан вже поїхало більше сотні тернополян

Майже сотня тернополян вже сьогодні на головному Євромайдані країни допомагають мітингуючим. Перший автобус, розповідають активісти, оплатив відомий ведучий Сергій Притула. Ним поїхало 2 десятки волонтерів. А учора вночі, вже потягом, до столиці виїхало ще 65 добровольців. Кажуть – автобусами виїхати важко, водії бояться що не доїдуть.

Василь Томчишин, координує виїзди на київський Євромайдан:

«Є кошти, важко знайти автобуси, перевізники або бояться їхати, переживають або впевнені в тому що їх зупинять на півдорозі  і можуть повернути не пустити далі»

Списки волонтерів складають щодня, сьогодні планують відправити ще три сотні тернополян. Вони у Києві допомагатимуть землякам з їжею, теплим одягом та  комфортною ночівлею.

 Василь Томчишин, координує виїзди на київський Євромайдан:

 «Сьогодні зареєструвалося більше 30-ти людей, ми зараз моніторимо вільні місця на потяги Укрзалізниці, відповідно обдзвонюємо людей»

Тих хто має бажання відстоювати своє євромайбутнє у Києві, просять зголошуватись до спеціальних інформаційних наметів на Театральній площі, або за номером телефону – 063 834 73 45 . Активісти наголошують – головні події відбуваються саме там, і наша підтримка киянам дуже потрібна.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top