Ви знаходитесь: Головна / Новини / На новорічно-різдвяні свята – додаткові потяги

На новорічно-різдвяні свята – додаткові потяги

З 25 грудня до 15 січня коліями України їздитиме 13 додаткових потягів. В основному, в напрямку Заходу та Півдня. Через Тернопіль курсуватиме 7 таких поїздів. Вартість квитків на них рахують за коефіцієнтом, який у звичайні дні менший, а у вихідні та святкові – більший. Вищою буде ціна і на додаткові потяги.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«1,1 застосовується в такі дні, як вихідні – це п’ятниця, субота, неділя і понеділок, а в такі дні – 0,9 коефіцієнт. Тобто зменшено. Що стосується коефіцієнту продажу квиточків на ці святкові дні, то як кожна організація старається, щоб взяти більше прибуток, я думаю, що коефіцієнт буде 1–1,1, в залежності від вагона і типу поїзда».

Придбати квитки можна буде за 45 діб до відправлення. Замовити їх реально й через Інтернет. Але тоді вам доведеться заплатити на 20 гривень більше. Кількість квитків на додаткові потяги достатня, вважають на станції «Тернопіль». Це доводять і самі пасажири, які поки що купують білети без проблем, хоча не завжди такі, які б хотілося:

«До Києва взяли квитки, без проблем. Часто їздимо до Києва і завжди беремо квитки».

«Мені треба було 2 білети: один з Тернополя до Києва, купейний, нижній, а другий – з Києва до Тернополя. То я до Києва взяла купейний, нижній, а вже до Тернополя, тільки верхні».

«В мене без проблем. Весь час до Хмельницького їжджу. Без проблем беру білети. Весь час є».

Та якщо квитків усім не вистачить, «Укрзалізниця» вже сьогодні обіцяє додати ще з десяток потягів.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Якщо в нас не буде хватати місць, то керівництво «Укрзалізниці» разом з нашою пасажирською службою Львівської залізниці, буде виділяти додаткові місця, вагони, причепки вагонів до повного складу. Якщо буде це схема дозволяти по тому, щоб вивезти всіх пасажирів бажаючих на святкування новорічних та різдвяних свят».

В період новорічно-різдвяних свят через станцію «Тернопіль» їздитимуть потяги: Івано-Франківськ–Київ, Львів–Черкаси, Ужгород–Харків, Ужгород–Київ, Чернівці–Одеса, Ужгород–Одеса. Їхатимуть вони через наше місто і у зворотньому напрямку. До речі, з 19 листопада змінено рух потяга 59-60 Софія–Москва. Відтепер він їхатиме через Чортків.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top