Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / «Оркестра Волі» на своєму ювілеї грав джаз

«Оркестра Волі» на своєму ювілеї грав джаз

Як і годиться у творчих колах, день народження муніципальний духовий оркестр святкував на сцені. Розпочинав свою діяльність «Оркестра Волі» з українських повстанських пісень. Не полишає цієї тематики колектив і до сьогодні, але поряд з нею з’являються й інші жанри. Грали на ювілейному концерті джаз, козацькі та повстанські пісні, твори, написані для оркестрів.

ВОЛОДИМИР ГРИЦАЙ, директор «Оркестра Волі»:

«Щоби дехто зрозумів, що духовий оркестр, як колись хтось собі думав, що може тільки марші грати, що може на похоронах грати. Це є зібрані тут найкращі музиканти міста Тернополя».

«Оркестра Волі» створили 9 листопада 1988 року у палаці культури «Ватра». А статус муніципального йому надали 29 жовтня двадцять років тому. З днем народження колектив вітали духовенство та влада.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«За 25 років в Тернополі пройшло чимало різних подій: бурхливих, політичних, святкових, різних, але завжди червоною ниткою крізь всіх них проходила присутність митців і музикантів. «Оркестра Волі», напевно, можна назвати музичним вартовим всіх тернопільських свят».

 

Сьогодні у репертуар оркестру входить більше п’яти сотень творів різного жанру та композиторів багатьох країн світу. Тому й не дивно, що музиканти постійно отримують схвальні відгуки тернополян. Яких, до речі, на ювілейний концерт прийшло не мало.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top