Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Поновлення «зебр» у Тернополі може затягнутися до весни

Поновлення «зебр» у Тернополі може затягнутися до весни

Поновлення «зебр» у Тернополі – під загрозою. Нагадаємо, вже кілька тижнів в обласному центрі підмальовують розмітку на пішохідних переходах. Запланували поновити й освітлення 30-ти таких ділянок. Почали з переходів, на яких найчастіше трапляються аварії. А ось встановити у таких небезпечних місцях обмежувачі швидкості не вдасться.

Сергій Надал – міський голова Тернополя:

«Було чимало звернень до Державтоінспекції, було чимало пропозицій від міської ради встановити там певні обмежувачі швидкості, т.зв. лежачі поліцейські, на що ми отримали заборону від Державтоінспекції, вони не погоджуються, оскільки це не відповідає правилам дорожнього руху. Тоді єдиний вихід, який ми зараз можемо зробити, це посилити підсвітлення, а в свою чергу, Державтоінспекція зобов’язана забезпечити відповідний контроль за цими ділянками руху. Якщо вони знають, що постійно збивають пішоходів на вул. Тарнавського, напевно, повинен стояти пост на вул. Тарнавського, а не на вул. Руській, чи на іншій вулиці, де ловити випадково проїхавши машину».

Та через брак грошей якнайшвидше поновити розмітку на всіх запланованих переходах не вийшло.

Сергій Надал – міський голова Тернополя:

«Оскільки на даний час по даному коду закінчилось фінансування, ми очікуємо, все ж таки, що обласна рада прийме рішення про виділення тих коштів, які належать місту для того, щоб місто могло отримати додатковий ресурс для проведення робіт».

Міський голова також припускає, що не всі «зебри» вдасться оновити до першого снігу. Тому не виключено, що продовжать ці роботи вже аж наступного року.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top