Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільську «Ниву» залишають футболісти

Тернопільську «Ниву» залишають футболісти

Ряд гравців залишать футбольний клуб «Нива» під час зимового міжсезоння. Про це повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль ):

«Ми відмовляємося від послуг Івашка – це однозначно. Залишить клуб і Гірський, тому що він орендований в львівських «Карпат». Якщо він «Карпатам» не підійде, то, можливо, ми його повернемо назад в команду, якщо в нього буде бажання. В нас є хворі футболісти, в яких закінчуються контракти. Ільків допустимо. Практично він не грав цей сезон».

Також закінчується контракт у захисника «жовто-зелених» Віталія Романюка. Ігор Яворський не виключає, якщо з гравцем дійдуть згоди, то він продовжить захищати кольори «Ниви». Тривають перемовини і з іншими футболістами.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива»  (Тернопіль):

 «Ми ведемо переговори з Грінченком, нашим тернопільським захисником, який грав в Ужгороді, який грав за «Волинь». Все буде залежати від фінансової ситуації. І з тих футболістів, які знаходяться в основному складі ні один футболіст не залишає команду».

Зимові тренувальні збори «Нива» планує провести в Криму та на Закарпатті. Додамо також, що сьогодні керівництво клубу мало б виплатити футболістам заборговану зарплату. Проте, як повідомив ІНТБ Ігор Яворський, фінансове питання перенесли на наступну п’ятницю.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top