Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У мера Тернополя – новий заступник

У мера Тернополя – новий заступник

Новий заступник міського голови, новий член виконкому та досі невідома у Тернополі програма енергетичного розвитку – такими новаціями відзначилася чергова сесія міської ради.

Допомагати меру керувати Тернополем замість Василя Хомінця тепер буде новий заступник голови. На зміну сьогоднішньому очільнику облради призначили начальника відділу міжнародного співробітництва і туризму Івана Хімейчука. Та оскільки він паралельно є депутатом міськради від «Свободи», вільне місце у виконавчому комітеті зайняла Ірина Чорній. Нова посада, вважає чиновниця, суттєво допоможе їй у вже звичній роботі – керівництві відділом виконкому.

ІРИНА ЧОРНІЙ, новоспечений член виконкому міськради:

«Допоможе більш ретельно, більш досконало готувати проекти рішень, організовувати виконавчий комітет і співпрацювати з керівниками виконавчих органів для того, щоб були більш продуктивні, більш результативні виконання даних рішень, які приймаються на виконкомі».

ІВАН ХІМЕЙЧУК, заступник міського голови Тернополя:

«Я запевняю, що всі зусилля будуть покладені, щоб вони були успішно виконані».

Вчасно виплатити зарплату педагогам позашкільних закладів освіти вдасться завдяки прийнятим змінам до бюджету. За словами начальниці фінуправління, загалом на виплати зарплат бюджетникам міста направили 7 млн. грн.

НАДІЯ КУЧЕР, начальник фінансового управління міськради:

«За рахунок зменшення асигнувань по оплаті управління повністю ліквідована проблема з виплатою заробітної плати та енергоносіїв в позашкільних закладах міста та спортивних установах міста, на що, відповідно, направлено 588 та 295 тис. грн. І ми надіємося, що до кінця року проблема з оплати заробітної плати буде вирішена».

Про красу та благоустрій Тернополя міські обранці теж не забули. Прийняли програму реконструкції тротуарів міста на наступні три роки. Запланували на такі роботи 34,5 млн. грн. Ремонтуватимуть, у першу чергу, пішохідні зони на бульв. Шевченка і вул. Руській, розповів головний комунальник міста Микола Лесів. Але не оминуть і віддалені вул.: Злуки, 15 Квітня, Коновальця, Лучаківського, Миру, Карпенка. Якість покладеної на них бруківки гарантуватиме фірма-виконавець робіт.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ міськради:

«При прийнятті бюджету і виділенні необхідних коштів, управлінням буде оголошено тендер на державні закупівлі, буде визначено переможця тендеру, і, звичайно, ми будемо ставити відповідні вимоги, в першу чергу, до якості, довговічності бруківки, яку ми будемо вкладати. Хочу також відмітити, що бруківку, яку ми будемо вкладати, ми будемо погоджувати колір, ми будемо погоджувати якість з відділом архітектури нашої міської ради».

Робити ці тротуари утепленими, каже Микола Лесів, не планують. Поки що в місті є тільки одна така зона – нижче Центрального універмагу. Хоча, якщо будуть гроші, посадовці не проти зробити поруч ще один теплий тротуар.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ міськради:

«На даний час, в зв’язку з обмеженими коштами і плюсовою температурою, немає доцільності, тому що там нема ні ожеледиці, нічо, включати. В любий момент при ожеледиці, при пониженні температури, ми його можемо включити. При прийнятті міського бюджету, якщо будуть виділені відповідні кошти, ми готові робити і з другої сторони так само обігрів тротуару».

Крім тротуарів, дбатиме влада і про чисте повітря в місті. Відповідну програму прийняли на сесії.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Цей план передбачає заходи, які повинні бути проведені до 2020 р., щоб зменшити споживання всіх видів енергоносіїв щонайменше на 20%, зменшити шкідливі викиди вуглецю в повітря також щонайменше на 20% до 2020 р.».

Також депутати попросили керівника міської міліції прозвітувати їм на наступній сесії, як розслідується побиття депутатом працівниці апарату міськради. Нагадаємо, за словами очевидців, 8 листопада міський обранець Василь Лукін застосував силу до начальниці оргвідділу міськради Наталі Стець, вимагаючи потрібні йому документи. Справу вже оцінила прокуратура міста. Наразі міліція ще не опитала всіх причетних, оскільки вони не з’явилися на допит.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top