Ви знаходитесь: Головна / Новини / У сесійній залі Тернопільської облради вивісили прапор Євросоюзу

У сесійній залі Тернопільської облради вивісили прапор Євросоюзу

Сьогодні відбулася сорок шоста сесія Тернопільської обласної ради. З поміж низки господарських питань першочергово депутати розглянули рішення про суспільно-політичну ситуацію в Україні та перспективи євроінтеграції. З огляду на те, що його підтримала більшість, у сесійну залу внесли прапор Європейського Союзу.

Згодом депутати майже дві години сперечались через звернення ініційовані представниками Партії Регіонів до Посла Росії в Україні, Президента Європарламенту та державної влади. В них йдеться про те, що депутати-регіонали в Тернопільській облраді, підтримують євроінтеграційний курс.

ПАВЛО ФЕДИК, депутат Тернопільської обласної ради («Партія Регіонів»):

«Ми, депутати Тернопільської обласної ради, підтримуючи прагнення більшості України та європейського курсу Уряду та Верховної Ради України, висловлюємо волю громад Тернопільщини до європейського вибору нашої держави. Подальшу розбудову відносин між Україною та Європейським Союзом. На основі політичної асоціації та економічної інтеграції.»

Проте представники опозиційних партій ці звернення навіть не внесли до порядку денного і назвали заяви регіоналів цинізмом. Адже саме з вини провладної партії, на думку місцевих депутатів, і відтермінували підписання угоди з ЄС.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради (позафракційний):

«В Тернопільській області 96% населення підтримує євроінтеграційний курс. Ви живете в Тернопільській області і як відповідальний політик, представники громади Тернопілля, ви маєте свою принципову позицію. Або ви переконуєте своїх лідерів, або йдете геть з цієї партії. Бо ця партія йде проти вас і проти нашого українського народу».

 

Врешті 64 депутати із 79 зареєстрованих в залі висловили свою підтримку європейським прагненням України з вимогою до Президента Януковича припинити повноваження прем’єра Азарова та прийняти рішення про його відставку. Крім євроінтеграційних питань, депутати сьогодні призначили Леоніда Шкробота на посаду головного лікаря обласного онкологічного диспансеру та прийняли зміни до обласного бюджету.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top