Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі ДАІшники полюють за недисциплінованими пішоходами

У Тернополі ДАІшники полюють за недисциплінованими пішоходами

Тернопільські пішоходи – недисципліновані. В Державтоінспекції кажуть, на дорозі вони часто порушують правила, виходять на проїжджу частину не впевнившись, що це безпечно, чи роблять це раптово.

Володимир Погрібний, начальник відділу АТІ та РЕР УДАІ в Тернопільській області:

 «Дуже багато таких маємо випадків, коли пішохід не звертаючи уваги на те, що рухається транспорт, не робить застережних дій у вигляді того, що просто зупинитися на три секунди перед пішохідним переходом пропустити автомобіль і далі собі безпечно продовжувати рух. Він цього не робить, іде думаючи, що на «зебрі» діють якісь антигравітаційні закони».

В ДАІ зауважують, те, що пішохід має право переваги на переході, не врятує йому життя, якщо авто не встигне загальмувати.

Володимир Погрібний, начальник відділу АТІ та РЕР УДАІ в Тернопільській області:

«Що можу сказати по заходах, які в нас проведені по операції «Пішохід», так назвемо її. За два дні нами було виявлено понад 100 порушень правил дорожнього руху, які були допущені пішоходами».

ДАІшники не перестають переконувати, що їхнє основне завдання – проводити профілактику, а не карати. Але попри це, з початку року – вже більше тисячі випадків, коли тернополян «навчали» гривнею. Штрафи за недотримання пішоходом правил дорожнього руху в Україні починаються з 51-ї гривні. Щоправда, загиблий порушник його навряд чи заплатить.

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top