Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі побилися хлопці з шести областей України

У Тернополі побилися хлопці з шести областей України

Щоб побороти дитячу злочинність та наркоманію у Тернополі побилися хлопці із шести областей України. Спортсмени з Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької та нашої областей взяли участь у відкритому чемпіонаті з кікбоксингу.

ЄВГЕН СТЕПАНОВ, голова Федерації боксу та кікбоксингу в області:

 «Дуже багато учасників. Ми за сьогоднішній день проводимо 62 пари. Це, щоб ви зрозуміли, активних учасників – 124 чоловіка».

До чемпіонату долучились спортсмени різних вікових категорій. Були серед них і ті, які мають уже солідний досвід: майстри спорту, призери чемпіонату України та європейських першостей. Організатори тішаться, що стільки молоді взяло участь, бо основна мета змагань – популяризація здорового способу життя та залучення дітей до занять спортом. Адже, окрім злочинності і наркоманії, сучасних підлітків спокушають й інші речі.

ЮРІЙ ЛАЗАРЕНКО, співорганізатор  чемпіонату:

 «Це комп’ютер і телевізор – це речі, які несуть, як масу корисної, так і дуже велику масу негативу. Ну і друге, я вважаю, що хлопець повинен бути хлопцем, мужчина – мужчиною. Це повинен бути захисник сім’ї, захисник вітчизни і людина морально, і фізично сильна. Якщо ми будемо виховувати фізично сильних людей, вони будуть і морально сильні».

У тих, хто бачив бої під час чемпіонату, сумнівів у тому, що кікбоксинг виховує сильних людей не виникало. Молодь билася завзято та енергійно. Не всім вдалося перемогти, але дух змагань відчув кожен. Тернополянин Борис Фаріон першість у суперника  вибив.

БОРИС ФАРІОН, учасник чемпіонату (Тернопіль):

«Мені попався дуже досвідчений боєць. Мені з ним було дуже тяжко. Особливо дихалка підводила. Він був більш з «диханєєм», а я більш технічніший. Тому я виграв».

До слова, змагання з кікбоксингу, як зброю проти шкідливих звичок, у Тернополі використали не вперше.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top