Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У центрі Тернополя затопило магазин

У центрі Тернополя затопило магазин

Імпровізовані «фонтани» утворилися сьогодні в центрі Тернополя біля центрального універмагу через прорив водопровідної труби. Внаслідок аварії без води залишились мешканці окремих будинків на центральних вулицях міста. А от в окремих магазинах та поблизу них води було аж забагато.

Кореспондент ІНТБ:

 «Скажіть, будь ласка, скільки вже відер води Ви винесли?»

Галина, прибиральниця Універмагу:

«Ой, не знаю. Певно відер 20. Набрало води в стіни і витікає зі всіх дірок. Куди прорветься туди й фонтан б’є. І на магазин і під магазин, кругом».

На місці аварії працюють працівники «Тернопільводоканалу».

Володимир Ранецький,  майстер водоканалу:

 «Складнощі полягають в тому, що стався прорив під грубим шаром асфальту. Ми зараз його зарізаємо і будемо скривати трубу, і тоді будемо виявляти характер роботи. На даній дільниці перекриті вулиці частково Руська і частково Острозького. Постараємося якнайшвидше ліквідувати пошкодження. Задіяна техніка. Знаємо, що люди без води і жаліються. Поставлене перед бригадою таке завдання – ліквідувати якнайскоріше це пошкодження».

Коли вдасться ліквідувати аварію водоканалівці прогнозувати не беруться. Наразі рух транспорту на вулиці Руській не перекривали. Проте такої можливості не виключають.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top