Ви знаходитесь: Головна / Новини / ІНТБ пропонує телепродукт на будь-який смак

ІНТБ пропонує телепродукт на будь-який смак

Телеканал ІНТБ оновився! Від сьогодні глядачі телеканалу зможуть насолоджуватися якісним і цікавим телепродуктом на будь-який смак. Що відбувається в Тернополі та за його межами, першими оперативно повідомлять наші журналісти. Щодня вони розказуватимуть глядачам те, що важливо для кожного з нас.

ОЛЕНА НАУМЕНКО, директор телеканалу ІНТБ:

«Ми поважаємо нашого глядача і робимо новини не для себе, а для людей. Тому, перш за все, орієнтуємось на те, що цікаво глядачеві, а не чим в даний момент переймається журналіст. Ми намагаємось не перенасичувати випуски кримінальною тематикою чи негативними сюжетами. На ставимо собі за мету бачити усе навколо тільки в чорних тонах і шукати у якихось буденних подіях тільки погане».

Із користю та задоволенням провести час можна за переглядом, як вже відомих вам, так і нових програм. Молоді та енергійні ведучі відшукають «родзинки» в різних сферах нашого життя і допоможуть поглянути на звичні речі з іншої сторони.

НАДІЯ КАЛІНЧУК, автор та ведуча програми «Made in Ternopil»:

«Я скажу: «Сьогодні ми подивимося, як виробляється, наприклад, якийсь товар і це робиться в Тернополі» – це вже буде для людей «родзинкою» і несподіванкою, тому що завжди буде реакція: «Я й не знав, що в нас в Тернополі таке роблять! В нас таке роблять?! Нічого собі!» – оце я хочу, щоб в глядачів виникали такі асоціації».

Оновилося ІНТБ не лише в ефірі. Своє місце розташування змінила і внутрішня «кухня» каналу. Тепер усі відділи та серце ІНТБ – студія – розміщені в самому центрі Тернополя, на вулиці Руській, 44. Саме тут виготовляють телепродукт, який Ви щодня бачите на своїх екранах.

ЮРІЙ МЕДЯНИЙ, звукорежисер телеканалу ІНТБ:

«Завжди стараємся зробити так, щоб потім було самому потім цікаво подивитися ту програму, чи передачу, чи новини і т.д. Ми маємо видавати якісний звук і якісну картинку, так як оновили апаратуру і там, і там. Ну картинки мають бути взагалі бомба».

Та це далеко не всі сюрпризи, які готує Вам наш телеканал. Колектив ІНТБ ще працює над новими і масштабними спецпроектами. Але про це ми поки тримаємо інтригу.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top