Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / 2,5 тис.грн. коштує одне зібрання сесії Тернопільської облради

2,5 тис.грн. коштує одне зібрання сесії Тернопільської облради

Опалення, освітлення, прибирання сесійної зали обласної ради для  проведення пленарного засідання коштує не мало, не багато – дві з половиною тисячі гривень. Зважаючи на те, що впродовж останніх одинадцяти місяців, депутати намагались зібратись п’ять разів, гроші відповідно на це виділяли. Та в результаті сесії – блокувались, а фінанси витрачались.

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, перший заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Якщо вдаватися до цифр можна сказати, що зібрання в сесійній залі коштує, як мінімум, 2300-2500 тисяч гривень. Тобто це опалити зал, включити світло, поприбирати і закрити. Якщо ми неуспішно збиралися 5 разів, тобто можна порахувати, що це пряма втрата.»

Ця втрата – це майже 12 тисяч гривень. Плюс фінансові витрати на відрядження депутатів.

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, перший заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Також до втрат можна порахувати відрядні. Якщо всі 67 депутатів, в нас є 67 депутатів, які добираються з-за меж Тернопільського району, вони отримують по 30 гривень. Це получається 2 тисячі з «хвостиком». Тобто маємо. 10 тисяч там, біля 12 тисяч тут.»

Та й це не найважливіші збитки, кажуть в обласній раді. Адже орган місцевого самоврядування приймає не лише політичні рішення, а й економічні.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Надання дозволів на проведення відповідних кроків спрямованих на вирішення соціально-економічних питань в Тернопільській області. На прийняття рішень щодо освоєння коштів, котрі надходять з транспортного податку це чималі суми. Це десятки мільйонів гривень, котрі мали би бути розподілені не в листопаді місяці, як це робилося, а мали бути розподілені наприклад в червні-липні місяці, коли були перші надходження.»

Відповідати за прогалини, які утворилися  внаслідок бездіяльної ради по-перше, повинні депутати, які ігнорували сесії. А разом з ними  Тернопільська обласна виборча комісія, члени якої ніяк не могли зібратися і ввести депутатів.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«І третє – це керівництво обласної ради, котрі безпосередньо відповідають за організацію роботи сесії Тернопільської обласної ради чи обласної ради, в принципі.»

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top