Ви знаходитесь: Головна / Новини / Активісти столичного Євромайдану закликають приєднуватись до них

Активісти столичного Євромайдану закликають приєднуватись до них

Не просто змінити Президента, а викорінити всю систему української влади вимагають активісти столичного Євромайдану. Вже місяць мітингувальники живуть в умовах революції. І незважаючи на втому, протестний запал не спадає.

ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО, сільський голова с. Біла, Чортківського району:

«Одну ніч, за одну ніч можна дуже багато почути від різних людей, що вони думають насправді. І ми віримо, що цей Майдан розпочав процес переродження всього громадянського суспільства в Україні, яке так дуже довго формується.»

Наймолодший сільський голова Володимир Шматько – із перших днів на столичному Євромайдані. Емоції, які переживає, передати словами не може. Переконує, що стоятиме до кінця. Хоча сьогодні за свою активну діяльність відповідатиме перед судом.

ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО, сільський голова с. Біла, Чортківського району:

«На нас, на сільських голів, тих хто одні з перших прийняли рішення сілких рад, місцевих громад, про підтримку Єврореволюції, відставку Януковича, відставку Уряду і оголосили страйк, з 4 грудня. Ми сільська рада також зібралися. За це нас сьогодні прокуратура подала до окружного адміністративного суду і в середу 25 грудня нас будуть судити».

Окрім зміни Президента, мітингувальники вимагають і скасувати повноваження глави держави. Останній не повинен призначати голів адміністрацій, керівників судів, міліції чи прокуратури.

ОЛЕКСАНДР СОЛОНТАЙ, активіст Євромайдану:

«У вас призначають керівника Гусятинської, Чортківської і так далі, голови РДА. Якого милого це повноваження президента? Він же тернопільського мера не призначає. То чому Гусятинського лідера він призначає. Чи чортківчани не такі самі, як зборівчани? Зборівчани в місті самі собі вибирають мера, а люди в районі собі керівника району не обирають.»

Активісти закликають усіх приєднуватися до них і не падати духом, бо це лише початок.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top