Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вже є перші жертви непосипаних доріг

Вже є перші жертви непосипаних доріг

Сьогодні з 8 години ранку коридори травмпункту вже переповнені. Нічні заморозки далися взнаки. Стефанія Володимирівна замість роботи поїхала отримувати першу допомогу.

 СТЕФАНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, потерпіла від ожеледиці

«Травма не дуже приємна, бо йде зміщення і перелом. Йшла на роботу, від вулиці Чалдаєва до перехрестя до Універсаму, щоб йти на зупинку. Там нічого не посипано, і не перший рік. Я там дуже боюся».

Жінка переконує, цю ділянку дороги завжди проходить дуже обережно і повільно, проте сьогодні втратила пильність.

 СТЕФАНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, потерпіла від ожеледиці

«Напроти йшла жінка з дитинкою, вона послизнулася, і я на стільки розстроїлася тим, що мабуть розсіялася увага, я послизнулася і впала»

Пані Стефанія – не єдина сьогоднішня жертва ожеледиці. З восьмої до одинадцятої години ранку в лікарню звернулося більше десятка людей з тяжкими травмами.

 опитування:

«Впав. В Тернополі на вул. Чехова. Було слизько, йшов на роботу»

«Впала. Я не хочу коментувати, бо мене дуже болить.»

Зі слів головного лікаря, за останню добу з вуличним травматизмом звернулося 35 людей. Серед травм переважають переломи та забої. Проте така кількість потерпілих не є критичною.

 ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар міської лікарні швидкої допомоги

«Найбільше за добу до нас зверталося до 55 чоловік. Такі звернення бувають тоді, коли на вулиці ожеледиця. З ранку, комунальні служби не встигають спрацювати, а люди поспішають на роботу, на навчання».

Проте, як стверджує лікар, виною падіння є не лише сама ожеледиця. Людям також потрібно готуватися до зими, і в першу чергу звертати увагу на взуття.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top