Ви знаходитесь: Головна / Новини / Виїхати на Різдво в Москву потягом неможливо

Виїхати на Різдво в Москву потягом неможливо

Потрапити на новорічно-різдвяні свята в інше місто потягом ще можливо. Хоча з квитками на святкові дні ситуація, як зазвичай, складна. Наші кореспонденти з’ясували, як скористатися залізницею на початку січня.

Новий рік уже «дихає в потилицю», а ви досі не маєте чим дістатися на святкування? Тернопільські залізничники заспокоюють, зустріти 2014-й в іншому місті тернополяни ще мають шанс. Хоча квитки як на додаткові, так і на звичайні потяги вже продані, у пригоді стане новинка Укрзалізниці.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Поїздом Тернопіль-Київ, це Інтерсіті, на сьогоднішній день він являється швидкісний, забезпечити виїзд з Києва до Тернополя, також з Тернополя до Києва, на нього місця є. Після Нового року та Різдва Христового місця поки що на сьогоднішній день забезпечуються. Одне проблематичне питання – це виїзд 7 та 8 січня на Москву».

Після свят виїхати в українську чи російську столицю легше. А інші напрямки, каже Михайло Жуков, відкриті для подорожей і в «гарячі дні». Це підтверджують і тернополяни, які без проблем придбали необхідні квитки:

 «На 31.12 в Дніпропетровськ. Є білети, без проблем».

 «На 10.01 до Києва. Скільки штук? 9. Легко купили? Є? Всьо є».

 «Я купила три квитки до Львова, без проблем все, квитки є.  на 31 число. На Новий рік їдемо до Львова».

Вартість квитків на Новий рік та Різдво, традиційно, буде більшою, ніж у будні.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Вівторок, середа, четвер йдуть по коефіцієнту 0,9, то п’ятниця йде 1, субота, значить, неділя 1,1, то на сьогоднішній день, це не цьогорічне, це раніше було, коефіцієнт 1,3».

Скасували у новорічну ніч лише один потяг – Львів-Одеса. Адже з 31-го на 1-ше, розповідає Михайло Жуков, він майже пустий. Усі решта поїзди курсуватимуть у звичному режимі. Лише додаткові потяги їздитимуть до 14 січня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top