Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Востаннє зібралися депутати Тернополя в 2013 році

Востаннє зібралися депутати Тернополя в 2013 році

Остання в цьому році зустріч тернопільських депутатів була плідною. На 42-й сесії міськради обранці розглянули майже півтори сотні питань. 

Поки депутати сходяться на сесію, під міською радою їх вже чекають активісти. Кілька тернополян зібралися, щоб закликати мерію не зменшувати території парків.

АНДРІЙ ЛЮБЕЦЬКИЙ, учасник акції:

«Це парк Національного Відродження: в 2008 р. він був 54 га, в цьому році він вже став 44 га. Гідропарк «Топільче» ось є: він був 66 га, зараз він вже 57 га. В нас є такий передноворічний мотив – можливість побажати в цьому році дійсно, щоби в Тернополі було красиво, щоби Тернопіль був зеленим містом».

Тоді як одні тернополяни прийшли в міськраду з проханням, інші завітали з подарунком. Місцеві пластуни передали керівництву міста вогонь, запалений на землі, де народився Ісус Христос.

ОЛЬГА ШИМКІВ, скарбник Тернопільського Пласту:

«Цей Вифлеємський вогонь миру є символом злагоди, добра і любові у всьому світі і зокрема, серед християн. Тому ми хочемо, щоб він запалав на Різдво у всіх ваших домівках і став таким символом обєднання всієї нашої країни у цей непростий для нас зараз час».

Натхненні благодатним вогнем депутати взялися вирішувати фінансові питання Тернополя. Зокрема, затвердили зміни до міського бюджету-2013. В результаті чого, додатково направили на виплату зарплат близько півмільйона гривень.

ВІКТОРІЯ ОСТАПЧУК, заступник міського голови Тернополя:

«Управлінню культури і мистецтв у сумі 25,7 тис. грн., управлінню освіти і науки у сумі 612, 3 тис. грн., а також управлінню комунального майна у сумі 10 тис. грн.».

Подумали міські посадовці і як наповнюватимуть бюджет наступного року. Податки для одних категорій населення змінили, для інших – скасували.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Було сьогодні прийнято рішення «Про місцеві податки і збори», які становили ставки єдиного податку на наступний, 2014 р., які також підтвердили ставки податку на нерухомість, оскільки з наступного року він входить в дію. Крім того, прийнято сьогодні рішення про звільнення від земельного податку на наступний рік підприємств під житловим фондом, оскільки це не включено до тарифу, який платить населення за комунальні послуги».

Звільнили від такої сплати і ряд комунальних підприємств, які за словами Сергія Надала, не мають змоги працювати у прибуток. Тут пощастило Тернопільському стадіону та фірмам, що обслуговують житловий фонд.

Найбільше цікавила депутатів міськради робота тернопільської міліції. Заслухавши звіт головного правоохоронця міста за виконану з початку 2013-го року роботу, обранці засипали доповідача запитаннями про дії міліції під час Євромайдану.

МИХАЙЛО ОКАРИНСЬКИЙ, депутат Тернопільської міської ради:

«Тернопільські беркутівці брали участь у подіях в Києві? Зокрема, цікавлять мене події з 29 на 30 листопада і з 10 на 11 грудня».

ОЛЕКСАНДР ХІЛЮК, начальник Тернопільської міської міліції:

«В штатній чисельності міськвідділу «Беркуту» немає. Так що ви не по адресу звернулися».

Також депутати внесли зміни до медичних, освітніх та житлово-комунальних діючих програм і розглянули близько 120 земельно-господарських питань.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top