Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військовослужбовці Тернопільщини святкують День Збройних Сил України

Військовослужбовці Тернопільщини святкують День Збройних Сил України

Збройні Сили України, незважаючи на суспільно-політичну ситуацію, завтра відзначатимуть свою двадцять другу річницю. Військовослужбовці Тернопільщини святкування почали на день раніше.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату:

 «В тій обстановці, яка створилася в державі, ми святкуємо з тих можливостей, які нам надали. Ми зібрали колектив військовослужбовців гарнізону, наших ветеранів і, відповідно, проводимо святкові заходи».

Сергій Ващук сьогодні вже ветеран. Збройним Силам чоловік віддав 32 роки свого життя. Що буде військовим, вирішив ще за шкільною партою.

СЕРГІЙ ВАЩУК, ветеран Збройних Сил України:

 «Тому що мій дід пройшов ті буремні роки війни від 1941 до 1945 року. Для мене було визначено стати військовим і продовжувати справу свого діда ».

Ветеранів і тих, хто служить у Збройних Силах України Тернопільщини, представники влади нагородили відзнаками за вагомі внески у життєдіяльність держави. Вітаючи військових, міський голова Тернополя висловив сподівання, що вони ніколи не застосують силу проти свого народу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Вони служать всьому народу України. Так само присягу вони давали всьому народу України. Сподіваюсь що наші військові завжди будуть про це пам’ятати і захищати свій український народ і в жодному разі не будуть робити жодних силових дій проти мирного українського населення».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top