Ви знаходитесь: Головна / Новини / В центрі Тернополя від сьогодні не продаватимуть алкоголь

В центрі Тернополя від сьогодні не продаватимуть алкоголь

В центрі Тернополя від сьогодні не продаватимуть алкоголь. Про заборону торгівлі хмільними напоями заявив міський голова Сергій Надал. Рішення стосується не лише торгових точок, а й прилеглих до Театрального майдану закладів громадського харчування.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це вулиці, які прилягають до Театрального майдану, зараз ці рішення розносять нашим підприємцям, я прошу їх віднестись з розумінням до тимчасового обмеження продажу алкогольних напоїв. Оскільки вечора ми бачили чимало осіб, які були в нетверезому стані. Ми переживаємо за можливі провокації. Всі, хто є на майдані, всі виходять з одним гасло: «Ніякого алкоголю!». Ми просимо з розумінням віднестися і не здійснювати цього продажу».

Нагадаємо, в Тернополі триває загальноміський безстроковий страйк. Навчання призупинилось, як у вищих навчальних закладах, так і у школах. Вчителі також вийшли на майдан. Учні 5-10 класів звільнені з уроків. За партами залишаються лише молодші класи.

СНХ: СЕРГІЙ НАДАЛ – міський голова Тернополя

«Вчителі приєднуються до загальноміського страйку. Забезпечується лише робота початкових класів, тобто початкові школи, оскільки це малі діти вони не повинні бути без нагляду».

Працівники структурних підрозділів міської ради масово пишуть заяви на відпустки. Адже, без цієї процедури місцеві службовці не можуть вийти на протест.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Всі, хто має бажання взяти участь в страйку, всі хто має бажання бути в Києві, або на майдані поруч з людьми, оформляють належним чином відпустки і беруть участь».

Повноцінну роботу тернопільського майдану підтримує і Гільдія рестораторів. Підприємці годують і допомагають фінансово.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top