Ви знаходитесь: Головна / Новини / До Миколи Лазаревського досі не пускають рідних

До Миколи Лазаревського досі не пускають рідних

Його нещадно побили кийками та ногами, а тепер ще й можуть посадити на вісім років. Тернополянин Микола Лазаревський сьогодні у лікарні з травмами голови, рук, та поламаними ребрами. До нього не пускають рідних, та не повертають телефон.

Це відео, зняте на мобільний телефон, за кілька днів облетіло всі соц. мережі. На цих кадрах видно як Миколу по-звірськи силовики б’ють кийками та ногами, не даючи навіть піднятись.

Саме ці кадри випадково побачила дівчина Миколи Яна. Вона одна з перших, хто заявив про неправомірні дії та жорстокість силовиків щодо затриманих після подій на Банковій.

Сьогодні Яна разом з мамою Миколи практично цілодобово чергує у лікарні. Зв’язатись з ними, майже не можливо, друзі розповідають, рідних та близьких до Колі не пускають, а мобільний телефон у нього забрали. Про те, як він себе почуває друзі дізнаються через соц. мережі.

ЮЛЯ КОСТЮК:

«єдиний раз мама його бачила в пятницю, буквально на 15 хвилин, бо побачення було таке загальне для всіх одночасно, і ще правоохоронці наголошували на тому, що давайте їм теплі речі, бо шось там в СІЗО всі дуже мерзнуть, ну тобто таке ніяке ставлення»

Аби підтримати Миколу, вчора на тернопільський майдан вийшли десятки його друзів. Натовпи обурених пікетують і  Генпрокуратуру та суд у Києві, вимагають – звільнити мирних протестувальників.

 « в підтримку, щоб його випустили, я знаю що в нього погано зі здоров’ям, голова сильно болить, йому таблетки потрібні»

 « та тримають його під вартою далі, але вроді вже визнали його ніби невинним, потерпілим тобто »

 «знаю, що почуває себе дуже погано, насправді цього не говорить, але в нього шрам через всю голову, через шию, в нього гематоми, постійно болить голова, він не може без таблеток, але він старається триматись, підтримувати нас, дякує всім»

Нагадаємо, студент Микола Лазаревський отримав травму голови та численні побої від бійців «Беркуту», коли ті першого грудня силою розганяли акцію протесту біля Адміністрації Президента.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top