Ви знаходитесь: Головна / Новини / Екс-мер Тернополя підтримує євромайданівців у Києві

Екс-мер Тернополя підтримує євромайданівців у Києві

Український Євромайдан не здає своїх позицій. Незважаючи на непідписання Президентом угоди про Асоціацію з Євросоюзом, майданівці не втрачають віри у європейське майбутнє країни та не розходяться по домівках. На неділю, 8 грудня, запланований мільйонний марш протестувальників зі всієї України. Участь у ньому планують взяти і тернопільські представники політичних, громадських організацій та духовенства.

владика ПАВЛО, єпископ Тернопільський і Теребовлянський УПЦ КП

«Наші священики нашої єпархії збираються так само поїхати, не організовано, а просто як громадяни, як українці. Якщо треба буде, вони там і вискажуть свою позицію. На відміну від минулого Майдану, що одні мали вподобання одні, другі – інші, зараз жоден священик не сказав, що він підтримує владу, навіть не владу, а от ті злочинні дії влади».

Політичні активісти з Тернополя, які щойно повернулися зі столичного Євромайдану, також планують взяти участь у марші мільйону. Стоячи на майдані у Києві, переконалися, що всі його учасники налаштовані дуже доброзичливо. Вихідці з Тернополя допомагають один одному не лише харчами, теплим одягом, а й селять земляків у свої домівки, дають необхідні поради і консультації. Екс-міський голова Тернополя Роман Заставний навіть організував на майдані акцію «Подзвони другові». Для цього закупив телефони і разом з однопартійцями безкоштовно пропонує майданівцям зателефонувати будь-кому зі Східної України та запросити його на Євромайдан.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Мені тільки що подзвонили і сказали «Подзвони другові на Схід». Тобто хлопцями з Тернополя було організовано пункт дзвінків бажаючих подзвонити на Схід. Придбали телефони, сказали «Приходь, сідай, дзвони. Заклич свого друга на акцію протесту до Києва чи в себе на майдані. Подібні акції відбуваються по всьому периметру майдану».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top