Ви знаходитесь: Головна / Новини / Замість пікету – зустріч з депутатом

Замість пікету – зустріч з депутатом

Їм заборонили пікетувати, а вони провели зустріч з народним депутатом. Тернопільські опозиціонери пішли проти рішення суду. У що вилилася боротьба протестувальників і виконавчих органів – у сюжеті Вікторії Кравець.

Кількадесят тернополян прийшли 11-го грудня під стіни обласного управління міліції. Всі вони обурені подіями, які трапилися вночі в урядовому кварталі Києва. І готові хоч вже вирушати на підмогу співвітчизникам. Кажуть, що їм не страшно.

ВОЛОДИМИР:

«Страшно? А то, що робиться, що нас нагинають, то не страшно? То куди страшніше. Ні, я не боюся по голові дістати».

АНТОНІНА:

«Обіцяли вчора, сам наш Президент, що не буде нічого штурмувати, а вночі знову напали на мирний Майдан, які спали. Чому вони весь час це роблять вночі, а не вдень? Вони знають, що мало вночі людей, тоді штурмують? Це ми протестуємо проти нашої влади, щоб не били наших дітей».

Та оскільки проводити пікети під правоохоронними органами суд заборонив, протестувальники організували зустріч з нардепом Олегом Сиротюком. Не звертали уваги навіть на виконавців, які прийшли виконати рішення суду.

РОМАН ЛИТВИН, начальник 2-го відділу Держвиконавчої служби міста:

«Є постанова адміністративного суду Тернопільської області, якою заборонено проводити пікети на ряді адрес. Зокрема, однією з адрес є вул. Валова, 11. Тому ми прийшли для того, щоби зачитати дану ухвалу, щоби провести її виконання. У разі невиконання ми будемо складати акти державного виконавця, які в подальшому будуть скеровані в правоохоронні органи за невиконання судового рішення».

Зачитування постанови пікетуючі зустріли криками «Ганьба!» та за кілька хвилин, завершивши прийом народного депутата, розійшлися.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top