Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / За участь в Антимайдані платять

За участь в Антимайдані платять

На Антимайдан збирають людей. Стояти не в підтримку, а проти євроінтеграції також є бажаючі. На що пішли працівники телеканалу ІНТБ, щоб вирахувати «тітушок»?

Потрапити на Антимайдан сьогодні нескладно. Все, що для цього потрібно – сторінка у соцмережах і ваше бажання. Виступити потенційним учасником Антимайдану погодився оператор нашого телеканалу Назар. Почали з Інтернету.

НАЗАР СМАЧИЛО, «кандидат» на участь в Антимайдані:

«Знайшов в одній з соціальних мереж групу, в якій набирають людей, тих самих «тітушок». Зареєструвався, списався з організатором. Я написав, що приїду в Київ, потім долучуся до групи їхньої. І він сказав Ок. Це було тиждень тому. Вчора прийшла СМС в 12 год., що виїзд в 6 год. вечора».

Нестиковка вийшла лише в місцях відправлення групи. Якщо наш «антимайданівець» їхав у столицю з Тернополя, то організатори групи надавали автобус із Донецька. Але й тут вдалося домовитися.

НАЗАР СМАЧИЛО, «кандидат» на участь в Антимайдані:

«Їм не було різниці, з якого я міста. Головне, щоб я був. І якщо можна, щоб я взяв з собою якнайбільше людей. Чим більше людей, тим краще. Для них головне – це кількість».

Про оплату за участь в Антимайдані домовилися під час переписки. Якщо у соцмережі обіцяли 300 грн. за 2 дні, то вже в СМС-повідомленні за цей час «давали» 400 грн. І якщо наш оператор на Антимайдан таки не поїхав, то лише в інтернет-групі знайшлося більше 30 бажаючих у такий спосіб заробити 200 гривень за день.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top