Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Зсув землі міг позбавити життя двох водоканалівців

Зсув землі міг позбавити життя двох водоканалівців

Роботи по заміні колектора на проспекті Злуки тривають вже не один місяць. Вчора працівники водоканалу також працювали на даному об’єкті. . Як каже директор комунального підприємства, такого повороту подій аж ніяк не передбачали.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

 

   «В принципі не передбачалось що можуть бути такі проблемні моменти, оскільки розкопки тривали вже довгий період і зсувів таких не було. Можливо у цьому місці колись раніше проводилися якісь розкопки і грунт був не цільний. Взв’язку з тим міг відбутися цей зсув. Коли починалося відслоєння самого відкосу майстер який знаходився зверху побачив це і дав команду працівникам негайно залишити траншею. Працівники розвернулись і почали втікати. Але оскільки сам зсув відбувся досить швидко вони не встигли відійти на безпечну відстань і частково було присипано працівника. Одного зачепило по ногах іншого по тазу. Верхня частина тіла залишалася на поверхні ».

 

Почали рятували людей з-під землі очевидці. Проте,  не обійшлося і без надзвичайників.

 

     СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю УДСНС в області:

 «Спочатку комунальники намагалися вивільнити самотужки потерпілих. Їм вдалося викопати одного, іншого діставали вже спільно з рятувальниками, які прибули на місце події ».

Двох постраждалих забрала швидка. Після обстеження одного з потерпілих медики відпустили додому. Іншого госпіталізували.

РОМАН БЕБЕХ, лікар-травматолог Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги №1:

 «Стан середньої важкості. Скарги на болі в лівій половині тазу. При обстеженні було виявлено перелом сідничної кістки зліва. Хворому надана допомога. Він госпіталізований в травматологічне відділення».

Як зазначив Володимир Кузьма, зараз місце розкопки облаштували спеціальними щитами, які повинні захищати працівників водоканалу від подібних зсувів землі.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top