Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зі штабу ВО «Батьківщина» винесли сервери

Зі штабу ВО «Батьківщина» винесли сервери

Захопленням штабу «Батьківщини» у столиці та викликами до суду в Тернополі відзначився вчорашній день для євромайданівців. Чи не остудило це запалу борців за європейське майбутнє, розкажуть наші кореспонденти.

Незважаючи на утиски влади, учасники Євромайдану налаштовані рішуче. Попри сутички зі спецрозділами та сувору погоду, майданівці у Києві продовжують стояти в урядовому кварталі та вимагати відставки Кабінету Міністрів. Не відступили опозиціонери і після захоплення головного штабу «Батьківщини» 9 грудня.

ВІКТОР МАРТИНЮК,  член страйкового комітету Тернополя (ВО «Батьківщина»):

«Захоплення проводили працівники спецпідрозділу «Альфа». Вони були озброєні, в них були автомати Калашникова. Цей факт в нас є зафіксований, вони своїми мобільними телефонами фіксували. Але вчора їх довго тримали, то ми не мали можливості десь викласти це в соціальні мережі, щоби це зробити публічним. І забрали практично усі сервери, які знаходилися в тих кімнатах, де працювали з ними, де всю інформацію поширювали».

Активно включилися у київську боротьбу тернопільські студенти. Крім збору на майдані нашого міста, вони регулярно виїжджають у столицю. Проте дістатися туди, вважає молодіжний мер Тернополя, їм заважають провладні органи.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«Вчора було дуже багато проблем, бо пішов наказ по всіх ДАІ: нікого не випускати. І один автобус в нас не вийшло відправити, мусили купувати квитки на поїзд, бо 2 автобуси виїхали, третій навіть не випускали з автопарку, пригрозили перевізнику, що заберуть ліцензію».

До речі, двоє студентів Києво-Могилянської академії днями вирушили в Прагу на переговори з Єврокомісаром Штефаном Фюле щодо ситуації в Україні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top