Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / З міста на головний Євромайдан протягом вихідних виїхали тисячі тернополян

З міста на головний Євромайдан протягом вихідних виїхали тисячі тернополян

Близько десяти тисяч людей вийшли вчора на театральний майдан, щоб продемонструвати свою підтримку  київському «Маршу мільйонів». Деякі із тернополян відстоювати власну позицію приходили цілими сім’ями. Одні з таких – родина Блажійчуків.

Родина Блажійчуків: «Щоб наша дитина навчалася, мала гарну освіту, роботу і заробляла на життя своє не таким чином, як заробляють сьогодні молоді люди».

Віктор Голояд ось уже 12 років живе в Португалії. Але залишитись осторонь подій в Україні чоловік не зміг. Приїхавши на Батьківщину – він вийшов на майдан.

ВІКТОР ГОЛОЯД, 12 років живе в Португалії:

«Зараз в Україні все дуже відрізняється, зарплати маленькі в людей не хватає як прожити. Приїхав підтримати Україну, щоб вона була вільна завжди».

Така активна громадянська позиція Тернополя тішить міського голову. Сергій Надал каже, все більше мешканців обласного центру зголошується їхати в столицю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тернопіль максимально мобілізувався, дуже багато людей поїхало в Київ, особливо протягом п’ятниці-суботи, якщо ми в такий звичайний день знали, що кожного дня близько тисячі людей виїжджає на Київ, то в цей день поїхало в рази більше».

На майдан у Тернополі переважно вийшли ті, хто не може поїхати у столицю. Але всі вони із трепетом чекають звісток із Києва, адже зараз там  чимало їхніх друзів та рідних.

Опитування:

«Вчора поїхало ввечері двоє друзів, ще від них нічого не чув, сподіваюсь там все добре».

«Я не можу, бо в мене мама хвора лежача, ну так помаранчеву революцію їздив, тепер поїхав жінки брат».

«По стану здоров’я я сама не можу поїхати і вирішила, що потрібно хоча би в Тернополі постояти в підтримку людей, бо їм там тяжко, холодно, але вони стоять до кінця».

Зігрівались тернополяни, стоячи на майдані, спільно вигукуючи гасла.

 

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top