Ви знаходитесь: Головна / Новини / оперативне / З Тернополя до Києва виїхав автобус з потенційними провокаторами

З Тернополя до Києва виїхав автобус з потенційними провокаторами

 

Тернопільські «тітушки». Вчора, близько 23-ї на виїзді з Тернополя, зупинили автобус з десятками молодих людей спортивної статури. Хто ці молодики та куди вони їдуть, з’ясовували депутат міськради, громадські активісти та наші кореспонденти.

 МИХАЙЛО СИРОТЮК, депутат міськради

« До нас поступила інформація про те, що з ринку «Оріон», з міста Тернополя, на виїзді, у напрямку на місто Київ, буде стояти автобус з так званими провокаторами».

Пасажири автобусу, коли їх намагались запитати, хто вони та куди прямують, від камер ховались, а маршрут чітко вказати так і не змогли. Дехто запевняв, що їде на відпочинок на «Буковель». Але траса, на яку виїжджав автобус, – має зовсім протилежний напрямок.

 МИХАЙЛО СИРОТЮК, депутат міськради

 « В своїх розмовах не хотіли представлятися, на запитання, куди ви їдете, один з так би мовити організаторів розповів, що вони їдуть на Буковель, інші розповідали, що вони їдуть на Київ».

На місце одразу приїхали і представники громадської організації «Дорожній контроль» Її керівник каже, на вимогу депутата, викликані міліціонери повинні були перевірити пасажирів. Адже їм повідомили, що саме вони потенційно небезпечні. Натомість правоохоронців зацікавили лише документи водія.

 

 ВІТАЛІЙ КРУТИГОЛОВА,  голова Тернопільської ГО “Дорожній контроль”

«Якесь правопорушення, якісь протизаконні дії зі сторони пасажирів, а не водія і самого транспортного засобу, на що ДАІ знизила плечима, і ми побачили, як автобус рушив у невідомому напрямку».

Нагадаємо, що про можливих провокаторів, яких у народі вже прозвали «тітушками», євромайданівці попереджали ще кілька днів тому. Активісти вкотре наголошують – не реагувати на заклики до незаконних агресивних дій, про нетверезих молодих людей одразу повідомляти волонтерів та дотримуватись правил мирного страйку.

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top