Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міліція та прокуратура перевіряють Тернопільську міськраду

Міліція та прокуратура перевіряють Тернопільську міськраду

Прокуратура та міліція взялися за детальну перевірку комунальних підприємств і структурних підрозділів Тернопільської міської ради. Депутати підозрюють, що раптові ревізії викликані активною участю міської влади в організації та підтримці Євромайдану.

МИХАЙЛО ОКАРИНСЬКИЙ, депутат Тернопільської міської ради:

«Всі структурні підрозділи міської ради, в грудні місяці, враховуючи що це кінець року, враховуючи інші моменти, які пов’язані, зі специфікою роботи органів місцевого самоврядування. Піддаються просто нечуваним перевіркам. Просто комунальне підприємство за комунальним підприємством. Структурні підрозділи ради, засипаються листами. З міліції, з прокуратури і так далі.»

Такого раніше ніколи не було, каже Михайло Окаринський. Перевіряють чималий обсяг документів. Проводять звірку актів виконаних робіт та договорів. У результаті чого, паралізується робота окремих комунальних підприємств.

МИХАЙЛО ОКАРИНСЬКИЙ, депутат Тернопільської міської ради:

«Починається розгляд, починаються викликування на допити. Починаються зустрічні перевірки і так далі. Ніхто не говорить. Така практика існує. Але вона має поодинокий характер і можна приблизно оцінити наскільки ця активність правоохоронних органів характерна, або не характерна. Так от зараз вона нехарактерно активна ця активність. Якщо можна так сказати. І ця активність почалася після 24 числа. Після цієї сесії, яка підтримала Євромайдан і яка прийняла перші політичні рішення.»

З-поміж комунальних підприємств, котрі займаються господарською частиною міста, кримінальна справа сьогодні відкрита навіть проти КП футбольний клуб «Тернопіль».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я це інакше не розцінюю, як просто бажання знищити футбол в Тернополя. Порушена кримінальна справа проти ФК «Тернопіль». Я сподіваюсь, що Федерація футболу зробить відповідне звернення до керівництва міліції, для того, щоб об’єктивно розібратися з причинами порушення цієї справи, люди які це зробили.»

Цю ситуацію з ФК «Тернопіль» керівництво міста також пов’язує з активністю в Євромайдані.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top