Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині чоловік провалився під лід

На Тернопільщині чоловік провалився під лід

Зима тільки розпочалася, проте вже встигла накоїти лиха. На Тернопільщині зареєстрували першу смерть на водоймі. Вночі, під час рибалки  на озері, двоє чоловіків перевернулися на човні. Один врятувався, іншого водолази знайшли під кригою через 5 днів. Детальніше дивіться далі.

У Козівському районі Тернопільської області, в ніч з 30 листопада на перше грудня двоє товаришів відправилися на риболовлю. На місцевому озері вони ,з невідомих сьогодні причин, перекинулися на човні. Одному чоловікові вдалося звільнитися з крижаної пастки. Іншого, 28-річного мешканця, кілька днів шукали працівники рятувально-водолазної служби.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в Тернопільській області:

«Цей що виплив, він від переохолодження знаходиться по даний час ще в лікарні. Ніч була, розумієте, практично він не міг вказати це місце.»

Через те, що рятувальники точно не знали, на якій ділянці трапилася трагедія, пошуки тривали 5 днів. На озері, площа якого більше 28-ми гектарів, працювали водолази з різних районів області та Тернополя.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в Тернопільській області:

«Прийшлося нам залучати водолазів Бережанської рятувальної станції, м. Тернополя і навіть місцевий орендар привозив з Гусятина водолазів. При тому шквальному, штормовому вітрі, привезли два човни, спарили їх, закріпили їх на воді і вже тоді з тих човнів запускали під кригу водолазів. По тій крижаній каші, небезпека, хлопці ризикуючи своїм життям.»

Рятувальники наголошують, ходити по кризі навіть по одному, сьогодні небезпечно. Лід на водоймах сягає лише 3-х сантиметрів.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top