Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Євромайдані у Києві потрібні… каски

На Євромайдані у Києві потрібні… каски

При слові «Беркут» у неї досі підкошуються коліна, столичні події минулого тижня надовго відклалися в її творчій душі. Тернопільська письменниця Лілія Мусіхіна щойно повернулася з київського Євромайдану. І заявила: «У столиці – страшніше». На майдані допомагала людям, чим могла. Планує їхати в Київ і далі. Закликає зробити це й інших. Як розповідає письменниця, учасникам Євромайдану стане у нагоді елементарне.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, письменниця, тернополянка:

«Потрібні спальники, напевно, потрібні каремати, намети будуть не зайвими в будь-якому разі. Потрібні все таки, хто би що не казав, я боюся за цих хлопчиків, які стоять там з палками і голіруч практично на барикадах, люди, хто може, купуйте каски і передавайте хлопцям каски. Це дуже-дуже зараз потрібно. Зараз потрібно, аби згуртувалися нормальні сміливі митці, їхали туди і просто підтримували бойовий дух. Можливо, «Кому Вниз» потрібно поїхати, можливо, «Гайдамаки». Хлопці, ви нам зараз дуже потрібні там. Напевно, більше, ніж бутерброди, чай і все решта».

Українців із власним транспортом Ліля Мусіхіна теж закликає до об’єднання. Та їхати варто не лише у Київ.

 ЛІЛІЯ МУСІХІНА, письменниця, тернополянка:

«Задача заходу – підняти Схід. Тому дорогі тернополяни, дорогі чоловіки, я би дуже просила вас, в кого є автомобілі, згуртуватися і зробити автопробіг все таки на Крим і на схід. Тому що там люди не знають правди, телеканали переважно куплені, по радіо правди немає. І якщо приїдуть люди і розкажуть правду, так, можливо, вас закидають там банками і т.д., але до цього треба бути готовим. Все таки, як не є, ми налаштовані рішуче. Мені потрібен рупор, сильні чоловіки і автомобілі. Хлопці, підемо?!»

Витягнути Україну з того хаосу, який панує сьогодні, здатен лише справжній лідер. Такого тернопільська письменниця поки що не бачить.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, письменниця, тернополянка:

«Я зараз чекаю на лідера, так, як і всі. Я хочу, щоб це була сильна людина. Я хочу, щоб це була рішуча людина, щоб це був кращий із нас. І я його поки що не бачу. І це, напевно, найтривожніше».

Свій внесок у зміну політичної ситуації в країні Ліля Мусіхіна зробила і як письменниця. Вона записала своє звернення до Віктора Януковича. Такі ж відеозвернення зняли й в інших містах. Потім змонтований ролик передадуть Президенту. Нагадаємо, своє звернення-кліп про події Євромайдану «Брат за брата» вже записали українські музиканти.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top