Ви знаходитесь: Головна / Новини / Попри заборону суду, тернополяни зібралися під обласною прокуратурою

Попри заборону суду, тернополяни зібралися під обласною прокуратурою

Начебто прийом депутата, а по суті – пікет. Тернополяни, які раніше стояли на майдані та брали в облогу облдержадміністрацію, сьогодні прийшли під обласну прокуратуру.

Люди кричать, сваряться і викликають до себе прокурорів. Не лякає їх і заборона суду проводити будь-які пікети під будівлями держустанов. Зачитати громадянам ухвалу прибула виконавча служба.

РОМАН ЛИТВИН, начальник 2-го відділу Держвиконавчої служби міста:

«Дана ухвала відноситься безпосередньо до адрес вул. Валова, 11, бульв. Шевченка – міська прокуратура, обласна прокуратура – вул. Листопадова, вул. Грушевського – обласна державна адміністрація, і просп. Степана Бандери – Служба безпеки України».

Та на слова виконавців пікетуючі не зважають. Вони запевняють, що прийшли на прийом народного депутата. Отже, й на діалог з першим заступником прокурора області, який вийшов до них, а згодом і з черговим прокурором, не йдуть:

 «Віче рішило, щоб Хоптян, як представник влади області, повинен був сказати, що він зробив за 2012 р., що він зробив за 2013 р. Де він є? Він сфабрикував, що ми його не допускали до робочого місця. Не було його взагалі! Дайте мені відповідь».

Черговий прокурор:

«Якщо в вас є колективне звернення, прошу подати, ми приймем. Дамо письмову відповідь. Офіційно все».

Зрозумівши, що ґрунтовного спілкування з обуреними громадянами не вийде, представники обласної прокуратури пішли на свої робочі місця. Пікетуючі супроводжували такий крок вигуками:

 «Ганьба! Ганьба!»

За словами держвиконавців, на пікетуючих, які не виконали рішення суду, складуть і направлять акти в міліцію.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top