Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прокурор закликав не захоплювати приміщення адміністрації

Прокурор закликав не захоплювати приміщення адміністрації

На третій день Тернопільську облдержадміністрацію розблокували. Вранці 4-го грудня держпосадовці могли вільно потрапити на роботу. Та вже завтра страйкарі пообіцяли продовжити блокувати ОДА.

Після блокувань облдержадміністрації в понеділок та вівторок, тернопільські страйкарі відступили. Та перерву зробили ненадовго – уже по обіді в середу, розповідає голова страйккому, «облогу» відновили. У середу вранці блокування зняли, оскільки чиновники вже були на робочих місцях.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова тернопільського страйкового комітету:

«Ми посилили свої вимоги. Але воно відбувається. Чому не було цього ранку, скажем, такого. Тому що ми володіли інформацією про те, що вони позвозили людей ще вночі, поприходили як щурі, під покровом ночі зайшли в кабінети. Відповідно, не було потреби це робити. Але зараз дальше відбуваються пікетування. Ми ще раз кажем, ми не перешкоджаємо діяльності адміністрації».

Право громадян мирно відстоювати свою позицію підтримують і правоохоронні органи. Прокурор Тернопільщини Геннадій Мовчан заявив, що тернополяни поки не порушують закон, збираючись на майданах. Але водночас застеріг їх, не захоплювати приміщення адміністрації. Оскільки це – протизаконно.

 ГЕННАДІЙ МОВЧАН, прокурор Тернопільської області:

«На даний час будь-яких порушень з боку учасників мирних акцій на Євромайдані м. Тернополя не відбулося. Звертаю увагу, що захоплення будівель і споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, – це кримінальний злочин. І хто б його не вчиняв, буде відповідати по закону. В подальшому діям всіх учасників акції, в т.ч. правоохоронним органам, в разі порушень закону чи перевищення службових повноважень, буде дана правова оцінка. Акцентую увагу учасників мирних акцій, не піддаватись на будь-які провокації. І попереджаю провокаторів, ким би вони не були, які б посади не займали, у разі вчинення ними протиправних дій, їх буде притягнуто до відповідальності».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top