Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Під гаслом солідарності з Євромайданом у Тернополі лунатиме джаз

Під гаслом солідарності з Євромайданом у Тернополі лунатиме джаз

Під єврогаслами лунатиме цьогоріч джаз у Тернополі. Впродовж трьох днів – 6, 7 і 8 грудня, як і попередньо планувалося, відбуватиметься у драмтеатрі фестиваль «Джаз-Без». Музиканти теж не залишаться осторонь подій, які сьогодні вирують в Україні. «Джаз-Без» оголошений фестивалем солідарності з Євромайданом.

ОЛЕГ МАКОГІН, директор фестивалю «Джаз-без»:

 «Процес узгодження фестивальних моментів був не простий, довгий. Два-три дні ми розмовляли, в першу чергу, з музикантами, тому що фестиваль це, перш за все, спілкування музиканта з публікою. Ми розмовляли про ті події, які в нас відбуваються, і запитували їхньої позиції щодо цих подій. І хочу вам сказати, що більшість музикантів, особливо тих, які мають виступати в Тернополі, підтримують мітинги і підтримують людей, які стоять на мітингах. Підтримують Україну взагалі, як державу європейську і прагнення українців до Європи».

Команди, які цього року виступатимуть на тернопільській сцені, відображатимуть все те, до чого сьогодні прагне більшість українців. Такої думки дотримується начальник управління культури міськради Олександр Смик.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради:

 ««Джаз-без – 2013», який вже умовно назвали фестивалем солідарності, – це, перш за все, показ європейської культури, за які цінності стоїть тернопільський майдан. І колективи, які представляють Італію, Польщу, приїжджають грузини, які вже підписали, на відміну від України, з молдаванами, у Вільнюсі відповідні документи. Це якраз ті гості цього фестивалю».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top