Ви знаходитесь: Головна / Новини / Реєстрація на ЗНО-2014 стартує 3 січня

Реєстрація на ЗНО-2014 стартує 3 січня

Хочете здобути вищу освіту? Тоді не гайте часу! Збирайте документи і реєструйтеся на зовнішнє незалежне оцінювання.

Для тих, хто планує вступити у вищий навчальний заклад в 2014-му, з початку січня стартує гаряча пора. У третій день нового року відкриють сайти реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Подати заявки на участь у тестуванні можна впродовж 2-х місяців, до 5 березня. Хоча тому, хто в цей термін не вкладеться, дали додатковий час для реєстрації.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Він має протягом ще 14 днів, тобто до 19 березня, право їх внести. До речі, таке право є і для тих, хто ще не зареєструвався. Тобто якщо людина до 5 березня не зареєстрована, але 6 чи 7 березня їй прийшла така думка, що вона хоче здобути вищу освіту, то вона може, все таки, зареєструватися в цей період протягом цих ще 14 днів».

Заповнити заяву на участь у ЗНО, яке в наступному році триватиме з 3 по 27 червня, можна на сайті Центру оцінювання якості освіти. Тих, у кого немає доступу до Інтернету, можуть зареєструвати в приймальній комісії Тернопільського економічного університету. Використовувати для цього радять і шкільні комп’ютери. До роздрукованої реєстраційної картки та заяви, треба додати: дві фотокартки 3 на 4, паспорт або свідоцтво про народження і документ про освіту. Останній можуть видати за місцем навчання, навіть якщо ви його не закінчили. Ці документи потрібно надіслати в Івано-Франківський центр оцінювання. Перевірити, чи надійшов ваш лист, можна також через Інтернет.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Є в контрольно-реєстраційній картці відповідні логіни, паролі, і за цими даними можна буде відповідно зайти на свою персональну сторінку і отримати інформацію, чи дійшла заява до адресата, тобто до регіонального центру, чи цим регіональним центром відправлені документи».

Нагадаємо, зареєструватися цього, як і минулого року, можна на 4 предмети. Тестування з кожного із них – безкоштовне. Набрати потрібно з непрофільного – 124, а з профільного предмета – 140 балів. Але керівництво вишу може самостійно змінювати прохідний бал, зауважує Юрій Шайнюк.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top