Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Святкова ілюмінація цьогоріч буде кращою, ніж у попередні роки

Святкова ілюмінація цьогоріч буде кращою, ніж у попередні роки

Цьогоріч святково палатимуть відразу два тернопільських майдани – Театральний та Волі. Адже, як вже відомо, на одному стоятиме різдвяна шопка, а на іншому прикрасили головну ялинку міста. Щоб гідно прибрати центр Тернополя, закупили додаткову ілюмінацію на 20 тисяч гривень. Тому поряд зі старими гірляндами обласний центр прикрашатимуть й нові.

ОЛЕГ ЛІХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Ми маємо зараз нові такі навіть не гірлянди, такі світильники, які ще ніхто не бачив, але вже вони є – така падаюча сосулька, вона тоже в нас тут є».

На Театральному майдані традиційно прикрасять колони драмтеатру, будинок, який стоїть поруч, і територію біля пам’ятника Пушкіну. А на майдані Волі, крім головної ялинки, яка «палатиме» кольорами веселки, світитиметься ще одна зелена красуня та дерева неподалік. В який час працюватиме ілюмінація, наразі остаточно ще не вирішили.

ОЛЕГ ЛІХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

 «Але, як правило, в перші дні будемо працювати з вечора до ранку, а вже такі звичайні дні, буквально до Йордану, як звичайно в нас має ялинка стояти, не знаю, як буде в цьому році, буде робити з вечора, коли стемніє до години десь 11-12, тому що в такі дні не буде тут людей, не буде сенсу до ранку це все освітлювати».

Скільки електроенергії і, відповідно, грошей, з’їсть ілюмінація, Олег Ліхіцький ще не знає. Але запевняє, сильно по кишені міського бюджету вона не вдарить. Адже прикрашають місто економними світлодіодними світильниками. Нагадаємо, головну ялинку міста запалять 24 грудня.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top