Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни підтримали «Марш гідності» у Києві

Тернополяни підтримали «Марш гідності» у Києві

Міська влада запевняє – акції протесту повинні тривати і надалі. І одним з основних завдань є показати владі незмінність курсу мітингувальників. Відтак, цієї неділі у Тернополі, як і в багатьох інших містах України, пройшло народне віче – так званий «Марш гідності».           

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вся нація, всі українці хочуть мати не тільки гідне життя, гідну роботу, вони хочуть бачити до себе гідне відношення зі сторони влади, як на вулицях, так і в кабінетах».

Вимоги мітингувальників залишаються незмінними – відставка і дострокові вибори уряду, Президента та Верховної Ради, а також – продовження євроінтеграційного курсу України.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури та мистецтв:

«Найголовніше, напевно, чого ми тут з вами – це підтримати тих людей, які стоять незмінно і тримають київський Майдан. Які показують не тільки Європі, а й всьому світу, наскільки ми є сильна українська нація».

Політики закликають тернополян долучатися до протестів і при можливості, їхати на Євромайдан у Київ.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Тоді, коли найменше людей, найбільше й робляться спроби провокацій, найбільше робляться спроби взяти штурмом і приступом Євро майдан. І щоб  запобігти цьому, ми закликаєм сьогодні всіх без винятку людей, котрі мають можливість, фізичне здоров’я, їхати туди, і відстоювати наш європейський вибір».

Народне віче зібрало на Театральному майдані в Тернополі чимало людей.

«Підтримую євроінтеграцію України. Закликаю всіх підтримувати, в кого є такі стремління».

«Солідарна з тими людьми, які стоять в Києві на майдані. Нажаль, я не маю змоги туди поїхати, тому я приходжу кожного дня сюди, на майдан. Цим самим засвідчую, що ми – з ними».  

«Ми вирішили підтримати Україну в такий тяжкий момент її життя».

«Тому що дуже важко залишатися вдома, коли, дійсно, в Україні діються такі перипетії, і хочеться, все-таки, підтримати нашу незалежність».

«На підтримку всього народу, на підтримку для держави, на підтримку віче. Віддати честь тим студентам, тій молоді, підтримати».

До слова, активісти місцевого Євромайдану вручили повістки з викликом на віче головам облдержадміністрації, обласної міліції, прокуратури та адміністративного суду. Однак ніхто із запрошених на зібрання так і не прийшов.         

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top