Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернопільська малеча виготовила майже півсотні іграшок

Тернопільська малеча виготовила майже півсотні іграшок

Ялинку чи не з найбільшою кількістю іграшок прикрасили руками тернопільської малечі. Під час конкурсу на кращу новорічну іграшку, який провели в одній з книгарень міста, зібрали майже півтори сотні ексклюзивних ялинкових прикрас. Майстрували діти на будь-який смак і з будь-яких матеріалів.

НАСТЯ, учениця 3 класу:

«Я взяла рогозу, зробила такий круг. Його я помалювала, нарізала на стружку. Вирізала з картону ялинку і на неї наклеїла. А потім різними блисками її прикрасила».

Організатори конкурсу зізнаються, що так багато іграшок не чекали. А якість дитячих робіт не зрівняєш з багатьма дорослими. І всі прикраси достойно прикрашатимуть ялинку впродовж новорічно-різдвяних свят.

ОЛЬГА ЛАКОЦЬКА, маркетолог книжкового видавництва:

«Переможцями є всі. Бо насправді іграшки чудові. Тому і по категоріях ми поділили, і перші місця є в декількох дітей. Тобто дійсно гарно. Ці іграшки будуть висіти протягом цілих зимових свят, ми їх знімати не будемо. Дітки зможуть прийти, подивитися, показати: це їхня іграшка. Думаєм, в принципі, ця акція пройшла на «ура», оскільки прийняло участь поза 80 дітей».

У результаті всі учасники конкурсу отримали подарунки.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top