Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільську ОДА хочуть виселити

Тернопільську ОДА хочуть виселити

Тернопільську обласну державну адміністрацію хочуть виселити з приміщення. Кому і чим заважають обласні чиновники в місцевому білому домі?

Головним власником тернопільського «білого дому» є обласна рада. У цьому твердо переконані її представники. І якщо сусідство з облдержадміністрацією раніше їм незручностей не створювало, то у зв’язку з останніми політичними непорозуміннями між двома обласними органами влади, рада не хоче ділити з адміністрацією приміщення. На запит обласного депутата, в управління експлуатації майнового комплексу Тернопільської облради, повідомили, що адміністрація раді сьогодні винна чималу суму.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Отримав відповідь начальника управління Слободяна: по відношенні до обласної ради Тернопільська обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи заборгували 636 599 грн. перед Тернопільською обласною радою за використання майна. Якщо обласна державна адміністрація не розраховується з власником приміщення по вул. Грушевського, 8, яким є Тернопільська обласна рада, відповідно, ми маємо всі правові підстави для того, щоб Тернопільську обласну державну адміністрацію виселити з приміщення».

Роз’яснити ситуацію телеканал ІНТБ попросив у представників адміністрації. В прес-службі ОДА підтвердили, що борг був. Але ще за 2012 рік. 583 тис. грн., які тоді заборгувала адміністрація у цьому році вже виплатили. Не заперечують в облдержадміністрації, що борг є і за 2013-й. Проте скільки саме – буде відомо аж на початку січня 2014 року.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top