Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські міліціонери пишуть заяви на звільнення

Тернопільські міліціонери пишуть заяви на звільнення

Тернопільські міліціонери пишуть заяви на звільнення. Це офіційна інформація сектора звязків з громадськістю обласного управління МВС. В ньому йдеться про те, що не всі правоохоронці здатні професійно виконувати покладені на них обовязки, тому й написали рапорти. Проте, в активістів місцевого Євромайдану інша версія цієї ситуації.

Вчора вночі на Київ відправився автобус із тернопільськими правоохоронцями. Спершу в столицю планували відправити 50 міліціонерів. Але їхати в українську «гарячу точку» одразу ж відмовилось 13 з них. Прийнамі, в цьому переконує голова регіонального Комітету національного спротиву Володимир Стаюра.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова регіонального Комітету національного спротиву:

«Зараз в мене є від хороших людей з правоохоронних органів, які безумовно не хочуть себе підставляти. Вчора дійсно був виїзд 50-ти міліціонерів на Київ. З них 13 відмовилися, написали заяви на звільнення, а один по дорозі, коли вже їхали, подзвонила йому мама, сказала: «Сину! Що ж ти робиш, в мене інфаркт, інсульт!» він по дорозі вийшов.»

Чи на Євро, чи на Антимайдан везли місцевих правоохоронців, достеменно Володимир Стаюра не знає. Каже, з тих же достовірних джерел сьогодні відомо, що на міліціонерів, які  відмовились їхати в Київ і написали рапорт, керівництво МВС Тернопільщини не тисне.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова регіонального Комітету національного спротиву:

«Ті, хто звільнився, на них немає ніякого поки що тиску. Вони звільнилися відповідно на їх місце будуть пропонувати інших. Звертаємося до інших, поступіть так, як ваші друзі. Це люди показали свою громадянську позицію в першу чергу.»

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top