Ви знаходитесь: Головна / Новини / Уся інформація про Тернопіль – на одному сайті

Уся інформація про Тернопіль – на одному сайті

Тепер Вам не потрібен GPS-навігатор чи телефон довідкової. Уся необхідна інформація для комфортного життя, роботи і відпочинку в Тернополі зібрана в одному місці.

Mape.te.ua – на цьому сайті можна дізнатися не лише де відшукати ту чи іншу вулицю, будинок, а й як туди потрапити. На інтернет-ресурсі позначено всі під’їзди до приміщень, ближні медичні, навчальні заклади, межі депутатських округів. Останні для тернополян також важливі, вважають розробники. Адже куди і до кого звернутися по допомогу, громадяни часто навіть не уявляють.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку Тернополя:

«На жаль, дуже багато наших жителів міста не знають, хто є депутатом від їхнього району, де депутат приймає. Тому цей ресурс сьогодні дає змогу також людині зайти і побачити всю інформацію».

Сьогодні планують розмістити на сайті ще й дані дільничих міліціонерів. Домовляються і з комунальними службами. Це полегшить тернополянам користування і оплату комунпослуг.

СВЯТОСЛАВ ФАЛЬЧУК, один із розробників сайту:

«Ведуться в нас переговори з міським РЕМом, щоби якщо Водоканал і газ на сьогоднішній день є можливість зайти і показник лічильника здати в Інтернеті, то в Ремі, скажем так, такого немає, тому ми їм пропонували свої послуги».

До послуг користувачів інтернет-ресурсу: схема руху громадського транспорту, туристичні маршрути Тернополя. На сайті можна ще й побачити, як виглядають «родзинки» міста – найвизначніші будівлі подані у фото.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top