Ви знаходитесь: Головна / Новини / У забобони «п’ятниці тринадцятого» тернополяни не вірять

У забобони «п’ятниці тринадцятого» тернополяни не вірять

За давніми повір’ями різних народів світу в цей день варто очікувати нещастя, або ж всіляких неприємних капризів долі.  Історія налічує чимало неприємних фактів, які траплялися саме у п’ятницю тринадцятого.  Тернополяни ж у «Чорну дату» не вірять.

ВОЛОДИМИР, тернополянин:

 «Я вважаю, що люди самі собі сформували оці забобони. Може хтось у це вірить. Я особисто в це не дуже хочу вірити. Вважаю, що вірити нам потрібно в Бога. А це все таке похідне».

НАДІЯ, тернополянка:

«В першу чергу сьогодні Андрія – це свято українське. А п’ятниця 13 – ми не віримо в це».

ОКСАНА, тернополянка:

 «У Вас є якісь забобони щодо сьогоднішнього дня? – Ні я не вірю. Не вірю в забобони взагалі».

Нумеролог Ігор Яблонський розповідає, як виникли забобони навколо числа 13. Він пояснює, що доля людини залежить від неї самої. Адже наше життя залежить не від чисел, а від нас.

ІГОР ЯБЛОНСЬКИЙ, нумеролог:

 «Взагалі ніякого значення, просто так підбили. Багато є історичних моментів. Наприклад, Христос був розіп’ятий тринадцятого числа по місячному календарю. І люди, які до цього фанатично відносяться вони придають значення таким датам, таким подіям. Якщо людина починає придавати значення, то вони починають повторюватися події, певні дні. Людина сама собі накручує в житті проблеми. Тобто, наші думки повертаються до нас бумерангом».

Якщо ж зважати на забобони, які пов’язані з п’ятницею тринадцятого, то згідно них не рекомендується у цей день починати важливих справ, відмовитись від хірургічних операцій, тощо. Також  вірять, що у цей день зростає кількість нещасних випадків та злочинів. А от надавати цьому значення, чи ні особистий вибір кожного.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top