Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У Тернополі може з’явитися новий стадіон

У Тернополі може з’явитися новий стадіон

Хоча Євро-2012 вже давно завершилося, про футбольну інфраструктуру в нашому краї не забули. У найближчих планах посадовців – подарувати Тернополю ще один стадіон. Чи варто чекати мешканцям такого подарунка – дізнаєтеся далі.

Тернополю потрібен ще один стадіон – переконані в обласній федерації футболу. З такою пропозицією звернулися до представників місцевої влади. Останні ідею підтримали і готові сприяти новому полю на ряду з іншими спонсорами майбутнього стадіону.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Чи це буде стадіон збудований в Тернополі, чи в будь-якому районному центрі поруч з містом, думаю, сьогодні це не є принципово. В любому випадку, якщо це буде в Тернополі, міська рада готова долучатися співфінансуванням і земельними ділянками для цього».

Та поки гроші та місце для нового стадіону ще шукають, міська влада просить обласну допомогти оплачувати діючий. Оскільки сьогодні місто має 2 команди-лідери, утримувати центральний стадіон також варто спільними зусиллями, вважає Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На стадіоні грають 2 команди. Якщо в «Ниви» немає коштів платити за ігри на футбольному полі в Тернополі, а всі тернополяни і жителі області люблять дивитися футбол, і «Ниву», і ФК «Тернопіль», то логічно було б, щоб з обласного бюджету на це також були виділені кошти. Тому звертаємося до вас, в межах 100 тис. грн., щоб ці гроші були виділені, але це не лягало тільки на плечі міста».

Якщо гроші знайдуть, звести новий тернопільський стадіон влада планує вже наступного року.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top