Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі оголосили загальноміський страйк

У Тернополі оголосили загальноміський страйк

Загальноміський страйк оголосили у Тернополі.  Сьогодні на народному віче на Театральному майдані утворили страйковий комітет, куди увійшли представники громадськості, молодіжних організацій, політики. Влада міста закликає підприємства та установи припинити свою роботу, а людей – вийти на майдан.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Все залежить від керівника кожної установи. Сьогодні цей заклик їм дали. Ми сподіваємось, що завтра весь Тернопіль мав би бути заліплений наліпками з написом «Страйк». Кожне приватне підприємство, кожен магазин, кожен заклад мав би зупинити свою роботу, для того, щоб показати це владі».

Попри страйк, як запевняє Сергій Надал, у Тернополі у звичному режимі працюватимуть дитсадки, громадський транспорт та лікарні. Продовжуватимуть свою роботу і комунальники.

Додамо, що, за інформацією тернопільського Євромайдану, завтра мають намір оголосити про страйк і утворити страйкові комітети в педагогічному і економічному університетах. На ранок у цих вузах заплановані збори працівників та адміністрації закладів.

В усіх тернопільських школах навчальний тиждень завтра розпочнеться з уроку, присвяченого подіям, які відбуваються сьогодні в усій Україні.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top