Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / Через Євромайдан у Тернополі ввімкнули сигнал оповіщення населення

Через Євромайдан у Тернополі ввімкнули сигнал оповіщення населення

Церковні дзвони та сигнал оповіщення – так для тернополян розпочався цей ранок. Їх влада міста використала через нічні події у Києві, щоб максимально згуртувати людей.

О 7:45 засідання виконавчого комітету, о 9-й – позачергова сесія. На нічну зачистку силовиками Євромайдану в Тернополі відреагували блискавично. В кулуарах міські депутати діляться враженнями від побаченого  в Інтернеті та гуртом спостерігають за спробою штурму КМДА.  Мешканців області закликають їхати у столицю, а тих хто не може – виходити на  Театральний майдан. Але попри продовження страйку в Тернополі, місто житиме повноцінно.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Школи, садочки, лікарні, громадський транспорт – все працює в повноцінному режимі. Забезпечує повноцінну життєдіяльність міста».

На сесії міські депутати відмовилися виконувати злочинні накази діючої української влади, які порушують права людини, закликали не виконувати такі накази правоохоронців та військовослужбовців. Також вони прийняли рішення вимагати в силовиків припинити застосування насильства до мирних демонстрантів, створили депутатську комісію, яка стежитиме, чи не відбуваються політичні репресії, та обговорили можливість проведення референдуму.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top