Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Школа щасливого материнства» відсвяткувала 10-тиріччя

«Школа щасливого материнства» відсвяткувала 10-тиріччя

Десятиріччя цього місяця відзначив проект «Школа щасливого материнства св. Анни». За словами його керівників, основна мета такої школи – підготувати майбутніх мам до народження і виховання дітей.

МАРІЯ ХОМІВ, координатор проекту:

«Наш сьогоднішній день, він є… звернути увагу на народження дітей, на те, що це є дар, на те, що материнство й батьківство – це, дійсно, дуже відповідально, що це є дуже свідомий крок. І кожен, кожен може відчути це, і ми можемо разом гідно підготувати наших дітей до народження в цьому світі».

На святі діти могли загадати бажання святому Миколаю. Також на відвідувачів чекала концертна програма, солодкий стіл, фотовиставка. Крім того, і діти, і їхні батьки могли взяти участь в безкоштовних майстер-класах, наприклад, по декоруванню кавових сердечок.

МАРІЯ ГАДЗАЛІШИН, майстриня:

«Вони попередньо за тоновані в нас сумішшю кави і какао, вони дуже гарно пахнуть. А тут ми будемо вже на місці їх декорувати за допомогою деку пажу, а також різних декоративних елементів. Участь може взяти будь-хто, і дитина, і старший… Так скажем, розраховано на середній рівень складності».  

Випускниці «Школи материнства» запевняють: поради, отримані там, дуже допомогли їм у народженні та вихованні дітей.

ОКСАНА, випускниця «Школи щасливого материнства св. Анни»:

«В школу я вирішила ходити тому, що хотіла дуже дитину годувати грудьми. Знала, наскільки це корисно для дитини, наскільки це зближує дитину і маму. Але, маючи вже двох дітей, старших, я їх чомусь не могла годувати грудьми. От, і щоб вирішити для себе цю проблему, от, щоб, все-таки, повністю зануритись в те материнство, відчути, то, вирішила, власне, піти, на «Школу щасливого материнства».

Загалом, за весь час існування, кажуть керівники школи, її відвідали майже 5 тисяч жінок.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top