Ви знаходитесь: Головна / Новини / Які новорічні іграшки в моді цього року?

Які новорічні іграшки в моді цього року?

З приходом грудня люди вже звично починають задумуватися чим прикрасити новорічну ялинку. В наш час дедалі більшої популярності набувають екологічно чисті та власноруч виготовлені іграшки. Чим можна буде прикрасити новорічну красуню у цьому сезоні дізнавалися наші кореспонденти.

 ІРИНА САВІНА, власниця студії декору і дизайну

«Стрічки з яких можна з яких можна все робити. Вони є різних кольорів і відтінків. Прикрашати ялинку можна ангеликами. Є така ручна робота. Зшито це все з мішковини вимочене в каві. Можна зробити дуже гарні композиції з квітів: магнолія, мальва»

До слова, середня вартість хенд-мейду сягає 30 гривень, іграшки основному вітчизняного виробництва. Також на прилавках можна зустріти ялинкові прикраси і з-за кордону.

 ІРИНА САВІНА,  власниця студії декору і дизайну

«Дуже багато є Україна – фірма «Ірма». Це є розписані іграшки. Також багато беремо з Європи. Це такі прикраси, як гілочки засніжені, квіточки. Також є ангелики, виготовляє їх Європа, наша Україна – розмальовує. В принципі стараємося обходити Китай, тому що ми знаємо, що виробництво там не дуже якісне для людини. Для споживання їхніх порцеляни і пластмаси».

Приємним є не лише виробник новорічних декорацій, а і цінова політика.

 ІРИНА САВІНА,  власниця студії декору і дизайну

«Цього року іграшки не піднялися в ціні, мені здається що навіть і знизилися. Коли така іграшка коштувала в минулому році 60 грн, то в цьому – 40».

Нагадаємо, що 2014 – рік синього дерев’яного коня, а тому вибирати прикраси потрібно такі, щоб задобрити господаря Нового року.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top