Ви знаходитесь: Головна / Новини / Євромайдан підтримали музикою свободи

Євромайдан підтримали музикою свободи

6, 7 та 8 грудня Тернопіль заполонила музика свободи. Уже 10 років поспіль Україну та Польщу об’єднує джаз. У нашому місті фестиваль провели увосьме.

 СЕРГІЙ ЛАЗО,  член оргкомітету фестивалю «JazzBez-2013» в Тернополі

«Приємно відзначити, що Тернопіль став другим містом українським, який приєднався. Тобто розширення фестивалю почалося з Тернополя. Бо спочатку це був проект Львів – Перемишль».

Цьогорічний Міжнародний джазовий фестиваль охоплює 16 міст України та Польщі. Його родзинкою є поєднання максимальної кількості стилів.

 ОЛЕГ МАКОГІН, директор фестивалю «JazzBez-2013» в Тернополі

«Цього року ми постаралися привезти етно-джаз. Ми бачили грузинів, ми бачили Eliyahu, який грав східні мелодії зі своїм колективом»

Цьогорічний «Jazz-Bez» – особливий, кажуть організатори. Його оголосили фестивалем солідарності з Євромайданом.  Усі музиканти розпочинали виступ зі слів підтримки українському народу. Особливо запам’яталися глядачам грузини.

 ОЛЕГ МАКОГІН,  директор фестивалю «JazzBez-2013» в Тернополі

«Грузини, вони традиційно підтримують Україну. В нас з Грузією особливі відносини. Україна підтримувала Грузію. Грузія підтримує Україну в ці часи. І грузини це продемонстрували. Вони першими виходили на сцену. Вийшли з прапором. Це було дуже приємно і правильно. Вони говорили слова підтримки».

До речі, мали можливість послухати джаз і євромайданівці. За три дні організатори фестивалю безкоштовно роздали їм близько 400 квитків.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top